jobBox
Turkcell Global Bilgi
Turkcell Global Bilgi İSTANBUL, Türkiye

Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi; Türkiye’de ve Ukrayna’da olmak üzere toplam 15 bin çalışa

Turkcell Global Bilgi Hoş geldiniz

Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi; Türkiye’de ve Ukrayna’da olmak üzere toplam 15 bin çalışanı ile markaların müşteri deneyimini iyileştiriyor. Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; finans, e-ticaret, perakende ve havayolları sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. 

Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, yardım masası, müşteriyi elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor. 

Turkcell Global Bilgi; müşteri deneyimini yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon, sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web, yeni nesil müşteri deneyimi platformu BiP ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetiyor. Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış ve tahsilatı artırma hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket ediyor. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanırken, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azaltılmış veya kontrol altında tutulmuş olmaktadır.

 Çalışan deneyimine yaptığı yatırımlarla Great Place to Work Enstitüsü’nün “harika iş yeri” kriterlerini sağlayan Turkcell Global Bilgi, 5 Kez “En İyi İşveren” sertifikasını kazanmış olup, son olarak 500+ çalışan kategorisinde “Avrupa’nın En İyi İşvereni” seçilmiştir.

Copyright 2023 © OneBord. - Onebord bir İki Doğu İki Batı Derneği Projesidir.
Bu Proje 2023 yılı Uluslararası Stajer Yerleştirme ve Girişimci Programı Mali Destek Programı Kapsamında Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. Bu belgenin içeriğinden sadece İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği sorumludur.Herhangi bir şekilde Mevlana Kalkınma Ajansı veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumlu tutulamaz.